Grillimiskindad

Grillimise kindad

Keevitajakindad on gillimiseks ideaalsed

Grillimiskindaid läheb ikka vaja, olgu siis kuumade grillrestide välja tõstmiseks, et uut sütt lisada, külmade restide kuumadele sütele paigutamiseks, minu moodi lühikeste grilltangide kasutamisel või milleks iganes.

Grillimiseks sobivaimad on kuumuskindlad kindad, mis ei oleks päris labakud, sest vajad iga sõrme liikuvust, samuti on ebamugavad ja kohutavalt kohmakaks muutvad paksust silikoonist pajakindad. Kui soovid maksimaalset liikuvust, on parimad võimalikult õhukesed sõrmikud, muidugi sellised, mis on just grillimiseks või kuumusega töötamiseks mõeldud. Mina eelistan robustsemat lahendust, mis annab sõrmedele küll piisavalt liikuvust (aga mitte ideaalselt palju), samas on ise nii mõnusalt robustsed, et nendega saab isegi hõõguvat sütt ümber sättida, söetükki lühikeseks ajaks lihtsalt sõrmede vahele võttes.

Leidsin sellised kindad ehituspoest, keevitusosakonnast. Jep, tegu ongi keevituskinnastega ja hind kordades soodsam kui spetsiaalsetel grillkinnastel, mis ei ole minu meelest ka paremad. Minu lemmikud on täisnahast, seest voodriga ja katavad käed peaaegu küünarnukini.

“Grillimiskindad” on saanud ühe vastuse

 1. Tere,

  Sooviks pakkumist nende kinnastele, kas saab teha allhindlust kui tellida mittu paari?

  Parimat,
  Kristian Semjonov
  Tartu Ülikool
  Medicina valdkond
  Farmaatsia Instituut

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga